Hoppa till sidans innehåll

Ridlektionschema HT-19


      Ponny      
DAG Färg TID LNR Instr GRUPP TID
MÅN Nyb/forts 17:00 P3 T.A 10-grupp 45 MIN
MÅN Vit 17:50 P18 T.A 10-grupp 45 MIN
MÅN Grön+ 18:40 P1 T.A 10-grupp 45 MIN
MÅN Röd 19:30 P2 T.A 10-grupp 45 MIN
             
TIS Vit 16:45 P4 L.P 10-grupp 45 MIN
TIS Vit 17:35 P5 L.P 10-grupp 45 MIN
TIS Gul+ 18:25 P6 L.P 10-grupp 45 MIN
TIS Röd 19:15 P19 L.P 10-grupp 45 MIN
             
ONS Nyb Start 16:30 P23 E.F 10-grupp 45 MIN
ONS Nyb forts 17:20 P15 E.F 10-grupp 45 MIN
ONS Nyb forts+ 18:10 P22 E.F 10-grupp 45 MIN
ONS Grön 19:00 P14 E.F 10-grupp 45 MIN
             
TORS Nyb/forts+ 16:45 P7 L.P 10-grupp 45 MIN
TORS Gul 17:35 P9 L.P  10-grupp 45 MIN
TORS Gul+ 18:25 P10 L.P 10-grupp 45 MIN
TORS Röd 19:15 P21 L.P 10-grupp 45 MIN
             
FRE Vit+ 16:00 P11 T.A 10-grupp 45 MIN
FRE Vit+ 16:50 P18 T.A 10-grupp 45 MIN
FRE Gul 17:40 P16 T.A 10-grupp 45 MIN
FRE Gul+ 18:30 P12 T.A 10-grupp 45 MIN
             
LÖR Nyb/start 09:00 P17 L.P/E.F 10-grupp 45 MIN
LÖR Vit 09:50 P8 L.P/E.F 10-grupp 45 MIN
LÖR Grön 10:40 P20 L.P/E.F 10-grupp 45 MIN
LÖR Grön+ 11:30 P13 L.P/E.F 10-grupp 45 MIN
LÖR Knatte 12:20 1 E.F 10-grupp 30 MIN
LÖR Knatte 12:20 2 L.P 10-grupp 30 MIN
          HÄST   
DAG FÄRG TID LNR   GRUPP TID
MÅN Blå 18:30 H1 E.F 8-grupp 45 MIN
MÅN Gul 19:20 H3 E.F 10-grupp 45 MIN
MÅN Hopp 20:10 H6 E.F 9-Hoppgr  60 MIN
             
TIS Gul 18:15 H4 C.H  10-grupp 55 MIN
TIS Dres 19:15 H5 C,H 10-grupp 55 MIN
TIS Dres 20:15 H2 C.H  10-grupp 55 MIN
             
ONS Nyb start 17:30 H21 M.K 10-grupp 45 MIN
ONS Junior/Gul 18:20 H20 M.K 10-grupp 45 MIN
ONS Vit+ 19:10 H19 M.K 10-grupp 45 MIN
             
TORS Röd/Gul 17:45 H7 A.F 10-grupp 45 MIN
TORS Gul 18:35 H8 A.F 10-grupp 45 MIN
TORS Blå 19:25 H10 A.F 10-grupp 45 MIN
             
FRE Spec 09:15 H11 C.H 4-grupp 60 MIN
FRE Blå 10:05 H12 C.H 10-grupp 45 MIN
FRE Gul 10:55 H9 C.H 10-grupp 45 MIN
FRE   15:45   E.F   60 MIN
FRE Röd 17:30 H13 E.F 10-grupp 45 MIN
FRE Blå 18:20 H14 E.F 10-grupp 45 MIN
             
LÖR Vit 09:30 H16 C.P/L.P 10-grupp 45 MIN
LÖR Röd/Gul 10:20 H17 C.P/L.P 10-grupp 45 MIN
LÖR Röd 11.10 H18 C.P/L.P 10-grupp 45 MIN
LÖR Grön 12:00 H.15 C.P/L.P 10-grupp 45 MIN
             
  Ridlärare
L.P Louise Lind Paris
E.F Emma Fridén
C.H Carina Hertzberg
C.P Charlotte Pretorius
T.A Terese Ahlkvist
M.K Marina Kwarnmark
A.F Amanda Fredin
   
Uppdaterad: 02 OKT 2019 14:07 Skribent: Monika Bengtsson
Epost: Adressen Gömd

 

Välkommen som medlem i Kungsbacka Ridklubb!

 

Börja rida?

Hitta all information om våra ridgrupper och hur du går till väga under Ridskola.

 

 

 

Gr%c3%b6nt-kort_web

bomkrk



Bildresultat för hälsocertifiering kungsbacka

 

 

kopparberg11

 

kes_bussar

 



image001



elkedjan_walter_il

 

 

 

link-2011-MtHorseLogo

 

 

Agria_logo200x100

 

 

gpponnyn

 

 

 

hooks_h_sport_logo_156828711_177911557_181079424

 

 

 

krafft

 

 

svensk-ridsport-il

Postadress:
Kungsbacka RK - Ridsport
Höglandavägen 371
43495 Kungsbacka

Kontakt:
Tel: 030071033
E-post: This is a mailto link